Zvažujete využit služeb naší společnost? Přijďte se s námi poradit. Rádi Vám popíšeme, jak budeme při koupi (nájmu) postupovat. 

Na základě telefonické, písemné nebo e-mailové domluvy proběhne první jednání v realitní kanceláři s naším realitním makléřem, jemuž poskytnete základní informace o Vaší poptávce nemovitosti. Následně společně posoudíte možnosti úspěšné koupě Vaší nové nemovitosti na realitním trhu. Na základě Vašeho požadavku Vám vyhledáme odpovídající objekt, nebo zaneseme Váš požadavek do naší databáze. Objeví-li se nabídka, která bude Vašim požadavkům vyhovovat, budeme Vás neprodleně kontaktovat. Následně dohodneme prohlídku nabízené nemovitosti na níž posoudíme polohu nemovitosti, vlivy okolí, komunikační napojení, inženýrské sítě, dispoziční řešení, technický stav, provozní náklady, údržbu a řadu dalších informací, které mají zásadní vliv na cenu nemovitosti.

Shromáždíme a předložíme Vám kompletně zpracovanou dokumentaci k dané nemovitosti, včetně fotografií interiéru a exteriérů. Prověříme vlastníka nemovitosti dle nabývacího titulu a zajistíme výpis z příslušného katastru nemovitostí. Pokud bude vyhledána vyhovující nemovitost, pomůžeme Vám vyřešit její profinancování. Vámi vybranou nemovitost rezervujeme na základě složení zálohy a ta je blokována ve Váš prospěch do sjednaného termínu. Nemáte-li celou kupní cenu v hotovosti, vyřídíme za Vás hypotéku, úvěr ze stavebního spoření či spotřebitelský úvěr. Vypracujeme návrh kupní smlouvy, po odsouhlasení oběma smluvními stranami zajistíme podpis kupní smlouvy všemi účastníky za účasti notáře. Samozřejmostí je vložení kupní smlouvy do katastru nemovitostí.

Vybrali jste si z naší nabídky nemovitostí?

Kontaktujte nás na tel.: 603 818 015. Náš realitní makléř, který má nemovitost na starosti, Vám podá podrobné informace a v případě Vašeho zájmu domluví prohlídku a další postup.

V případě více vážných zájemců o nabízenou nemovitost má vždy majitel nemovitosti právo rozhodnout, komu nemovitost prodá či pronajme.

Nevybrali jste si z naší nabídky nemovitostí?

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky nemovitostí, můžete si sami nastavit automatické zasílání novinek a změn na Váš e-mail.

Nebo kontaktujte realitní makléře naší firmy, kteří Vám poradí, eventuelně nastaví zasílání nabídkových listů na Vaší e-mail či poštovní adresu.

* v rámci realizace zakázky při nájmu nemovitosti platí totožný postup jako pro koupi nemovitosti