Realitní a správcovská firma Karel PRESSL – REALITY, byla založena majitelem Bc. Karlem Presslem dne 20.května 1998 jako první soukromá firma s individuálním přístupem k vlastníkům realit v plzeňském regionu. 

Sídlo firmy zaujímá strategickou polohu na jednom z nejfrekventovanějších míst v centru Plzně – Americká 49. Po dobu výstavby nové administrativní budovy nás najdete v Plzni, Houškova 236/23.

Působištěm firmy je Plzeňský kraj se zvláštním zaměřením na privatizovaný bytový fond města Plzeň. Aktivními obchodními kontakty a spoluprácí s vybranými realitními kancelářemi a předními bankovními domy na trhu v České republice je firma schopna zajistit realizaci jakékoliv zakázky dle požadavku klienta.

Za hlavní prioritu naší firmy považujeme osobní přístup jediného vlastníka, který je partnerem pro jednání se statutárními zástupci našich klientů. Dále je v plné míře využívána internetová komunikace, telefonní a poštovní spojení. Firma dynamicky a flexibilně reaguje na potřeby svých klientů.

Stěžejním cílem společnosti Karel PRESSL - REALITY s.r.o. je poskytování kvalitních a komplexních služeb s důrazem na plynulý a spolehlivý průběh jednotlivých obchodních transakcí. Tento cíl je naplňován spolehlivým, zkušeným a flexibilním týmem odborníků, kteří dodržují standardní etická a obchodní pravidla. Našim klientům poskytujeme účinnou pomoc a pocit jistoty, vyplývající z našeho principu diskrétnosti, odbornosti, rychlosti a etiky.

Budeme rádi, pokud i Vy se stanete naším spokojeným klientem.

Osvědčení   osvedeceni 2   Osvědčení